Hüppe Dünya genelinde tanınmış bir duşa kabin markası olmakla birlikte Almanya’da üretilmektedir. Hüppe duşa kabin açılış tarihi 1889 yıllarına dayanmaktadır. Ülkemiz ise Hüppe ile 1986 yılında tanışmıştır. 1986 yılından bu yana ülkemize hizmet veren Hüppe her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Kaliteli bir duşa kabin sahibi olmak istiyorsanız Hüppe’yi tercih etmelisiniz.

Hüppe servis olarak bizler siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözerek memnun etmek için çalışıyoruz. Hüppe merkezi dahil olmak üzere yapı olarak Hüppe tüm hizmet birimlerinin merkezinde müşteri memnuniyetini baz almaktadır. Hüppe duşa kabinlerinde oluşabilecek sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için Hüppe servis size bir telefon kadar yakınız.

Hüppe servis olarak İzmir de hizmet veriyoruz. Hüppe duşa kabinin her ilde servisi bulunmakla birlikte İzmir içi ve çevresinde servis ve montaj hizmetlerini Hüppe Servis vermektedir. Servis hizmetine isterseniz Hüppe merkezini arayıp servis kaydı oluşturabilir isterseniz de direk bizleri arayarak servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.